Úvod > Odťahová služba > Odťah dodávky

Odťah dodávky

Potrebujete odtiahnuť dodávku či už na Slovensku, alebo v zahraničí? Ste tu správne. Nepojazdná dodávka, dodávka po nehode? Žiadny problém. Zabezpečíme odťah ci už skriňovej alebo plachtovej dodávky. A ak nemáte servis, ktorý Vám odstráni poruchu, zabezpečíme aj ten. Máme autoservis a pneuservis. Ak ste ďaleko od Vášho servisu, nemusíte Vašu dodávku ťahať na opačný koniec krajiny, postaráme sa o Vás v našom servise.

Dodávky vieme odtiahnuť z Rakúska, Maďarska, Čiech, Nemecka, Chorvátska, Slovinska, Talianska a pod.

Všetky vozidlá máme poistené na prepravu vozidiel.  Odťahové vozidlá majú GPS, takže vždy vieme kde sa nachádzajú, a kedy Vám prídu na pomoc. Vodiči sú školení Vám pomôcť z každej nepríjemnej situácie, či už je to dopravná nehoda, porucha vozidla, zablokovaná prevodovka, vybitá batéria, defekt, nesprávne natankované palivo a podobne.
Ak je to potrebné, vieme u nás na stredisku zabezpečiť prekládku tovaru z poškodeného alebo havarovaného vozidla. 

Dispečing je Vám k dispozícií 24h denne 365 dní v roku.
Vyrážame Vám na pomoc ihneď ako je to možné. Čas príchodu na miesto udalosti sa pohybuje v Bratislave a okolí okolo 30 minút. Záleží, ako ďaleko sa nachádza naša najbližšia odťahovka. Čas príchodu k Vám sa dozviete ihneď ako nám popíšete Váš problém, preverení dostupnosti vhodnej odťahovky, ktorá Vám dokáže pomôcť a aktuálnej dopravnej situácie.  

Zabezpečíme odťah osobného vozidla, dodávky, motorky, štvorkolky. Takisto prepravujeme stavebné stroje, bagre, minibagre, plošiny, VZV