Odťahová služba pre osobné vozidlá

Zabezpečujeme nonstop odťahy osobných vozidiel, SUV na území Slovenskej republiky ako aj v zahraničí. Vaše vozidlo vieme odtiahnuť z Rakúska, Maďarska, Čiech, Nemecka, Chorvátska, Slovinska, Talianska a pod.
Disponujeme odťahovými vozidlami nie staršími ako 3 roky. Všetky vozidlá sú poistené. Poistené sú aj prepravované vozidlá.  Naše odťahovky majú GPS, takže vždy vieme kde sa nachádzajú, a kedy Vám prídu na pomoc. Vodiči sú školení Vám pomôcť z každej nepríjemnej situácie, či už je to dopravná nehoda, porucha vozidla, zablokovaná prevodovka, vybitá batéria, defekt, nesprávne natankované palivo.

Náš dispečing je Vám k dispozícií 24h denne 365 dní v roku.
Vyrážame Vám na pomoc okamžite ako je to možné. Dojazdové časy sa pohybujú v Bratislave a okolí okolo 30 minút. Záleží, ako ďaleko sa nachádza naša odťahová technika. Čas príchodu k Vám sa dozviete ihneď ako nám popíšete Váš problém, preverení dostupnosti odťahovky, ktorá Vám dokáže pomôcť a aktuálnej dopravnej situácie.  

Vieme zabezpečiť odťah osobných vozidiel, dodávok, LKW do 7,5t, motoriek, štvorkoliek. Takisto prepravujeme stavebné stroje, bagre, minibagre, plošiny, VZV