Úvod > Odťahová služba  > Osobné vozidlá

Odťahová služba pre osobné vozidlá

Zabezpečujeme nonstop odťahy osobných vozidiel, SUV a dodávok na území Slovenskej republiky ako aj v zahraničí. Odťah vozidla po nehode, pri poruche. Vaše vozidlo vieme odtiahnuť z Rakúska, Maďarska, Čiech, Nemecka, Chorvátska, Slovinska, Talianska a pod.
Všetky naše vozidlá sú poistené. Poistené sú aj prepravované vozidlá.  Naše odťahové vozidlá majú GPS, takže vždy vieme kde sa nachádzajú, a kedy Vám prídu na pomoc. Vodiči sú školení Vám pomôcť z každej nepríjemnej situácie, či už je to dopravná nehoda, porucha vozidla, zablokovaná prevodovka, vybitá batéria, defekt, nesprávne natankované palivo.

Naša odťahová služba Vám je k dispozícií 24h denne 365 dní v roku.
Vyrážame Vám na pomoc okamžite ako je to možné. Dojazdové časy sa pohybujú v Bratislave a okolí okolo 25 minút. Záleží, ako ďaleko sa nachádza naša odťahová technika. Čas príchodu k Vám sa dozviete ihneď ako nám popíšete Váš problém, preverení dostupnosti odťahovky, ktorá Vám dokáže pomôcť a aktuálnej dopravnej situácie.  

Vieme zabezpečiť odťah osobného vozidla, dodávky, motorky, štvorkolky. Taktiež prepravujeme stavebné stroje, bagre, minibagre, plošiny, VZV.